live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Уряд запропонував МВФ свій варіант пенсійної реформи


фото: zn.ua
Кабінет міністрів прописав у проекті меморандуму України та Міжнародного валютного фонду свій варіант пенсійної реформи

Про це повідомляє Економічна правда.

У проекті меморандуму зазначається, що Верховна Рада ухвалить до кінця квітня 2017 року комплексну пенсійну реформу, яка набере чинності з 1 січня 2018 року.

"Реформа буде передбачати новий набір варіантів виходу на пенсію з ширшим, ніж існуючий, діапазоном пенсійного віку, що передбачає значну можливість вибору, в залежності від загального трудового стажу, а також з пенсійними виплатами, які заохочують громадян до продовження трудової діяльності і пізнішого виходу на пенсію", - йдеться у пропозиції уряду.

Також нова реформа передбачає економію видатків у розмірі не менше 3% ВВП в довгостроковій перспективі ﴾у порівнянні до рівня видатків у 2016 році﴿, в тому числі за рахунок збільшення ефективного трудового стажу для виходу на пенсію.

Крім того вона повинна гарантувати, що громадяни України отримуватимуть пенсії, які є співвідносними зі сплаченими ними внесками і адекватними в реальному вимірі.

"Ця загальна система буде застосовуватися до всіх видів зайнятості, за винятком обмеженого переліку небезпечних професій", - йдеться у документі.

Варто відзначити, що ці пункти досі залишаються неузгодженими.

новини партнерів

29 січня, 2020 середа

28 січня, 2020 вівторок

29 січня, 2020 середа

28 січня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати