Аграрний фонд спростовує звинувачення у зловживанні зерном

22 лютого, 2017 середа
18:01

У ПАТ "Аграрний фонд" заявляють, що вони самостійно ініціювали розслідування з боку правоохоронних органів щодо недопоставок зерна ТОВ «Сім Інвестторг». Раніше в ЗМІ "Аграрний фонд" звинувачували у зловживанні з ТОВ «Сім Інвестторг»

Зміст

Про це повідомляє прес-служба ПАТ "Аграрний фонд".

Зазначимо, Еспресо раніше писало, що "держпідприємство дивним чином скорочує показники по прибутковості і фігурує в ряді гучних корупційних скандалів".

Зокрема йшлося про те, що за даними слідства, в квітні 2016 року, між ПАТ та ТОВ «Сім Інвестторг» був укладений договір купівлі-продажу 2,5 тис. тонн пшениці 2-го класу врожаю 2015 р на загальну суму 10,875 млн грн. Держпідприємство перерахувало всю зазначену суму на рахунку ТОВ, проте компанія виконала умови договору частково, поставивши замість 2,5 тис. 1,4 тонн тільки тис. тонн зерна. Таким чином, держпідприємство недоотримало 4,8 млн грн.

В офіційній відповіді "Аграрного фонду" зазначають, що вони "з власної ініціативи звернулося з заявою до правоохоронних органів та ініціювало досудове розслідування з приводу недопоставки зерна компанією «Сім Інвестторг». Сума збитків, які ТОВ «Сім Інвестторг» завдало державі в особі ПАТ «Аграрний фонд», - 4,8 млн грн".

Також в новині на сайті Еспресо йшлося про те, що навесні минулого року з'ясувалося, що зі складів ПАТ пропало близько 30 тисяч тонн цукру, а, за словами топ-менеджменту компанії, спроби розкрадань продукції з об'єктів ДП ​​тривають.

Як зазначають в "Аграрному фонді", то тут мова іде не про ПАТ «Аграрний фонд», а ДСБУ «Аграрний фонд», які є окремими суб’єктами господарської діяльності.

"Нажаль через подібність назв ЗМІ не вперше звинувачують  ПАТ «Аграрний фонд» в «цукровій історії» іншого «Аграрного фонду", - зазначають в ПАТ "Аграрний фонд".

Теги:
Читайте також:
Київ
+19.2°C
  • Київ
  • Львів
  • Вінниця
  • Дніпро
  • Донецьк
  • Житомир
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кропивницкий
  • Луганськ
  • Луцьк
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Рівне
  • Суми
  • Сімферополь
  • Тернопіль
  • Ужгород
  • Харків
  • Херсон
  • Хмельницький
  • Черкаси
  • Чернівці
  • Чернигів
  • Біла Церква
  • Актуальне
  • Важливе
2026, п'ятниця
5 червня
23:38
Конкурс Благодійна Україна - нагороди
Переможців Національного конкурсу "Благодійна Україна-2025" оголосять 9 червня
23:27
Ексклюзив
Російський диктатор Володимир Путін
Путін, почавши війну проти України, знищив сьогоднішній день Росії: Яценюк про стан російської економіки
23:00
Оновлено
ДТП у Києві
У Києві авто на великій швидкості влетіло в підземний перехід. Серед жертв 12-річний хлопець та два поліцейські
22:50
Дональд Туск на Мюнхенській безпековій конференції (14.02.2026)
Польські урядовці проводять переговори із Будановим, щоб вирішити цей непотрібний історичний конфлікт, – Туск
22:44
Ексклюзив
Володимир Зеленський
Багаторівневе повідомлення, яке одночасно "б'є" по кількох цільових групах: політтехнолог Таран про лист Зеленського до Путіна
22:27
Нігерія, Алжир і Нігер об'єднуються, щоб постачати газ в ЄС
Африка готує альтернативу для російського газу: об'єднались Нігерія, Алжир і Нігер, щоб замінити газ РФ для країн Євросоюзу
22:07
Після війни росіяни зможуть в'їхати в Україну після проходження спецзаходів, – Сибіга
21:51
Ексклюзив
школа, навчання, математика
Насправді це диверсія: журналістка Данилюк-Ярмолаєва про ініціативу скасувати математику на НМТ
21:40
Ексклюзив
окупанти, оркі, російські солдати
Гофф: На початку війни західні розвідки суттєво переоцінили російську армію, але зараз існує ризик іншої помилки
21:33
Генсек Гутерреш посмертно нагородив бортпровідника-рятувальника Сергія Приходька: цією медаллю вперше відзначили цивільного
21:30
Ексклюзив
Путін на зустрічі зі своїми силовиками (22.05.2026)
Міхта: Путін може сприйняти війну навколо Ірану як можливість посилити тиск на Україну
20:59
Ексклюзив
Володимир Зеленський
Це був правильний крок: Яценюк про лист Зеленського до Путіна
20:56
ЗСУ, Сили оборони, Генштаб, фронт
За травень Україна вдвічі збільшила удари по росіянах на відстані понад 50 км, – Федоров
20:46
Зеленський та Путін
Путін не хоче закінчувати війну, значить на нього потрібно збільшувати тиск, - відповідь Зеленського
20:01
OPINION
Форум у Петербурзі. Металеві перегородки й кілометри скла — ідеальна мішень для українських дронів
19:26
президент Румунії Нікушор Дан
У Румунії депутата Європарламенту Томака призначили премʼєр-міністром
19:24
Кір Стармер
Росія може напасти на НАТО вже у 2030 році, — Стармер
19:24
Еспресо логотип
Авторський погляд на головну тему тижня: на "Еспресо" новий проєкт з Мариною Данилюк- Ярмолаєвою
19:10
Ексклюзив
Білорусь вертоліт
Білорусь - проблема не лише для України, а й фактор безпеки для всього НАТО, - експрацівник ЦРУ Гофф
18:59
Путін дає прес-конференцію (9 травня 2026 року)
"З елементами хамства": Путін відреагував на лист Зеленського і не бачить сенсу у переговорах
18:34
Сили оборони, ЗСУ, фронт, Генштаб
Сили оборони уразили пункти управління та особовий склад росіян на ТОТ
18:34
Дмитро Лубінець
Лубінець вперше зустрівся з новою омбудсменкою Росії
18:20
Ексклюзив
Путін та Сі Цзіньпін, жовтень 2023 року
Ані Китай, ані Росія не зацікавлені у співпраці зі Сполученими Штатами, - професор Міхта
18:15
На Житомирщині затримали неповнолітню дівчину, яку підозрюють у вбивстві військового на замовлення РФ
17:50
Обмін полоненими 05.06.2026
З російського полону повернулися лише два азовці, які захищали Маріуполь, – "Редіс"
17:27
Словаччина готова підтримати відкриття переговорів про вступ України в ЄС, – Сибіга
17:15
Володимир Путін
Путін похвалився, що захопив учетверо більшу за Україну територію
17:10
Андрій Сибіга
Українці, які народилися на ТОТ, зможуть безкоштовно отримати документи у пʼяти країнах, – Сибіга
17:01
OPINION
Євроінтеграція. Часу стрибати на власних граблях в України обмаль
16:52
Оновлено
У румунському порту Констанца вибухнув морський дрон. Місцеві ЗМІ повідомляють про вибух чотирьох безпілотників. Дан відреагував
16:39
зустріч Зеленського з Макроном, Стармером та Мерцом
Макрон, Мерц і Страмер планують зустрітися з Зеленським для діалогу про залучення РФ до мирних перемовин, – Bloomberg
16:23
суд
Ексдепутат-"регіонал", який на замовлення ФСБ коригував удари по Сумщині, отримав 15 років тюрми
16:15
Україна Польща
З Польщі депортували українця через те, що той виловив унікального сома, який жив у озері 20 років
15:58
прапор Азербайджана
Азербайджан заявив про загибель своїх громадян після ударів по суднах в Азовському морі
15:50
вибух в полі
РФ ударила балістикою по об’єкту інфраструктури на Одещині, відомо про 8 постраждалих
15:49
гривня, гроші, кредит
Чи можна підхопити інфекцію через гроші й які бактерії на них живуть: пояснює інфекціоністка
15:31
ППО
У травні українська ППО перехопила майже 92% дронів під час масованих атак
15:26
Оновлено
Суд у Швеції арештував судно CAFFA
Шведський суд підтвердив законність арешту судна CAFFA, яке підозрюють у вивезенні української продукції з ТОТ
14:57
Оновлено
Обмін полоненими 05.06.2026
Україна повернула 185 захисників із російського полону
14:52
українські діти в росії
Понад 3,5 тисячі загиблих і поранених, понад 20 тис депортованих: експертка Української Гельсінської спілки про кількість постраждалих дітей
Більше новин