live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Білорусі продовжують протестувати проти "дармоїдського декрету"

Акції проти декрету про так званих "дармоїдів" проходять у неділю в чотирьох білоруських містах - Бобруйську, Барановичах, Бресті і Вітебську

Як повідомляє "Білоруський партизан", протест у Вітебську почався на площі Перемоги під час офіційного заходу - Масляної.

"Збори у Вітебську абсолютно стихійні, організації ніякої. Але людей зібралася солідна кількість - близько тисячі", - пише видання.

У Барановичах, Бобруйську та Бресті акція розпочалася о 12:00 за місцевим часом (11:00 за Києвом) на площах Леніна.

У Барановичі приїхав підтримати протестуючих лідер ОГП Анатолій Лебедько. На площі - близько 300 осіб.

"Лукашенко, йди!" - закликає оратор на центральній площі в Бресті. Там зібралося близько 300 осіб.

Близько тисячі людей зібралися на площі в Бобруйську. Перед ними виступив уродженець міста, один з керівників Білоруської християнської демократії і екс-кандидат в президенти Віталій Римашевський.

Як повідомляє "Белсат", на минулих вихідних протести проти податку "на дармоїдство" пройшли в Мінську, Гомелі, Бресті, Вітебську, Гродно без попереднього узгодження з владою і майже без інцидентів.

Декретом "Про попередження соціального утриманства" встановлено обов'язок громадян Білорусі, іноземних громадян, які постійно проживають в країні, осіб без громадянства, які не брали участі у фінансуванні державних витрат або брали участь в такому фінансуванні менше 183 календарних днів (півроку), зі сплати збору в розмірі 20 базових величин.

За несплату або неповну сплату передбачено накладення штрафу в розмірі від 2 до 4 базових величин або адміністративний арешт з обов'язковим залученням до виконання суспільно корисних робіт.

Базова величина в Білорусі в даний час складає Br23 ($12).

  • 17 лютого в Мінську відбулася найбільша з часів Майдану-2010 хода. Участь в ній взяли, за інформацією з різних джерел, близько трьох тисяч чоловік. Провели акцію Микола Статкевич, Володимир Некляєв, Павло Северинець і лідери анархічного руху Білорусі.

 

 

Все по темі

новини партнерів

19 жовтня, 2017 четвер

19 жовтня, 2017 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати