live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Російським паралімпійцям продовжили заборону виступів

Міжнародний паралімпійський комітет продовжив санкції щодо Паралімпійського комітету Росії

Про це повідомляє ВВС.

Продовження санкцій означає, що російські спортсмени з обмеженими можливостями не зможуть взяти участь у найближчих чемпіонатах Європи, світу, а також в зимових Паралімпійський іграх 2018 року. 5 із 6 видів зимового Паралімпійської програми управляються федераціями, що входять у структуру МПК.

Дане рішення МПК може бути переглянуто у вересні.

"Робоча група змогла налагодити хороший діалог з Росією. Ми вражені прогресом Паралімпійського комітету Росії. Проте залишається низка питань, які нас серйозно турбують. Особливо це питання підняті в доповіді Макларена", - заявив голова робочої групи МПК Ендрю Паркінсон.

За його словами, зокрема, так і не вирішено питання незалежного доступу фахівців до спортсменів, які тренуються в Росії в закритих містах.

  • Нагадаємо, МПК дискваліфікував російських спортсменів від участі в Іграх 2016 року за підсумками розгляду доповіді незалежної комісії Всесвітнього антидопінгового агентства під керівництвом Річарда Макларена.
  • До вимог відновлення членства Росії входять виконання антидопінгової програми, заборона роботи урядовців у паралімпійському комітеті РФ та інші.

новини партнерів

6 серпня, 2020 четвер

6 серпня, 2020 четвер

5 серпня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати