//

Україна програла Росії у драматичному фіналі ЧЄ з фехтування

У фіналі чемпіонату Європи з фехтування на шпагах у Тбілісі зустрічалися збірні України та Росії

У фінальній зустрічі Максим Хворост , Анатолій Герей, Володимир Станкевич та Богдан Нікішин тривалий час відставали від суперників. Після 5-го періоду рахунок був 14:11 на користь Росії. Перед вирішальним 9-м періодом українці поступалися 21:24.

На доріжку вийшов Богдан Нікішин, який фехтував проти Павла Сухова. Лідеру нашої збірної вдалося скоротити відставання до одного уколу – 24:25. Інтрига зберігалася до останніх секунд фіналу, але вирвати перемогу українцям не вдалося. Росія перемогла 33:32.

• На шляху до фіналу українці взяли реванш в угорців за поразку на Олімпіаді-2016.
  • Нагорода чоловічої команди шпажистів стала для України першою на чемпіонаті Європи у Грузії.
  • Чоловіча збірна України стала віце-чемпіоном Європи вперше з 2010 року, минулого наші фехтувальники фінішували третіми. Проте, вони є чинними чемпіонами світу у цій дисципліні.