live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Суд конфіскував Одеський нафтопереробний завод Курченка

Апеляційний суд Одеської області відмовив у відкритті апеляційного провадження за скаргами представників ПАТ "Одеський нафтопереробний завод", ТОВ "Енергія і газ Україна" та представника Сергія Курченка

Про це повідомляє прес-секретар генерального прокурора Лариса Сарган.

"Таким чином, 21 липня набуло законної сили рішення Суворовського районного суду міста Одеси про спеціальну конфіскацію на користь держави всього майна Одеського нафтопереробного заводу та товариства з обмеженою відповідальністю", - зазначає Сарган.

За рішенням суду на користь держави конфісковано нежитлові виробничі приміщення та адміністративні будівлі загальною площею понад 38 тисяч квадратних метрів, а також земельні ділянки площею 77 гектарів та установки для забезпечення діяльності заводу. 

Орієнтовна вартість конфіскованого майна складає понад 200 млн доларів США чи більш ніж 5 млрд грн.

  • Судова тяганина довкола Одеського НПЗ розпочалася у березні 2014 року року після спроб компанії ВЕТЕК на чолі з "бухгалтером сім'ї Януковича" бізнесменом Курченком передати активи підприємства при посередництві російського ВТБанку компанії "Роснефть".
  • Тоді Курченко втік за межі України, а при перевірці НПЗ правоохоронними органами було встановлено, що вироблені нафтопродукти, які керівництво Одеського НПЗ мало експортувати, насправді за кордон не відправляли.
  • 21 квітня 2017 року в Борисполі затримали одного із заступників генерального директора ВАТ "Одеський НПЗ", який відповідав за організацію фіктивного вивезення нафтопродуктів через нафтопереробний завод.
  • Колишніх генерального директора та виконавчого директора ПАТ "Одеський НПЗ", причетних до махінацій з нафтопродуктами у злочинній "схемі Курченка", оголошено в розшук.
  • 19 червня Суворовський районний суд Одеси конфіскував цілісний майновий комплекс ОНПЗ на користь держави.

новини партнерів

23 січня, 2020 четвер

23 січня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати