live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Газета “День” анонсує XIX Міжнародну фотовиставку

З 27 жовтня стартує один із найважливіших та наймасштабніших соціальних проектів всеукраїнської газети «ДЕНЬ» – Міжнародний фотоконкурс «День-2017»

Цьогоріч виставка найкращих конкурсних робіт відкривається у київській міській галереї «Лавра» 27 жовтня о 17:00. А вже з 28 жовтня усі охочі зможуть побачити експозицію.

За 18 років існування фотолітопису в містах України пройшло 126 фотовиставок «Дня», отримали нагороди 866 фотографів, а рахунок людей, які побачили наші світлини, очевидно, пішов на мільйони.

Кожного року фотомоніторинг найважливіших подій редакція об’єднує загальною назвою-лейтмотивом. Фотовиставка «Дня»-2017 – це «Фотосинтез». У слові «фотосинтез» і образі глибокий науковий сенс... Сонячне проміння потрапляє в хлорофілові зерна рослин, і, у взаємодії з вуглекислим газом і водою, виникає все живе. Це справді найбільше чудо творчості. Без нього не було б життя на Землі.

Минулого року у фотоконкурсі «Дня» взяли участь понад 200 фотографів, які надіслали приблизно 3200 робіт. Цього року маємо 243 учасники, що надали на розсуд журі понад три з половиню тисячі знімків. На фотовиставці представлені 350 найкращих світлин. Особливістю цього року стало те, що багато фотографів надіслали серії робіт – від есе до фотодрам. Нагадаємо, що серед номінацій нашої фотовиставки – «Український світ», «Політика», «Фото з історією» та «Світ очима дітей», де представлені роботи авторів до 18 років.

«…Парадоксально, що саме на цій фотовиставці у найтрагічніших її фрагментах є чи не найбільше оптимізму подолання екстремальних викликів, глибоких страждань. Ось де могутній «вітамін» для зміцнення національного імунітету. Ціла група фотографій людей  з протезами, які і сплавляються по ріці, і долають висоти... Такий запас міцності й духу, що люди, порівнюючи свої проблеми з тим, що вони бачать, повинні просто сповнитися «резервуаром» нових можливостей людини. Якраз це є найбільшим антидепресантом…», – переконана головний редактор газети «День» Лариса Івшина.

Виставку можна буде оглянути до 5 листопада у галереї мистецтв «Лавра» (вул. Лаврська, 1). Вхід вільний.

новини партнерів

21 березня, 2018 середа

20 березня, 2018 вівторок

20 березня, 2018 вівторок

19 березня, 2018 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати