live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У російського чемпіона Сочі-2014 забрали медалі через допінг


фото: YouTube
Міжнародний олімпійський комітет (МОК) позбавив медалей Зимової Олімпіади в Сочі 2014 року російського лижника Олександра Легкова, який виграв золото в гонці на дистанції 50 кілометрів і срібло як учасник естафети

Про це повідомляє Міжнародний олімпійський комітет.

Він став першим медалістом тієї Олімпіади, якого позбавили медалей. Легкова і ще одного російського учасника Олімпіади, лижника Євгена Бєлова, визнали винними в порушенні антидопінгових правил.

Їм заборонили брати участь в Олімпійських іграх. Спортсмени, які брали участь в естафеті разом з Легковим, також позбулися своїх медалей.

Рішення було прийнято за рекомендацією комісії МОК під керівництвом Дениса Освальда, яка перевіряє підозри в порушенні антидопінгових правил, висунуті проти російських спортсменів в так званому доповіді Макларена.

  • Олександр Легков згадувався в публікації The New York Times в травні 2016 року, в якій говорилося, що принаймні 15 російських медалістів Зимової Олімпіади в Сочі 2014 року вживали допінг. Спортсмен відкинув звинувачення у вживанні допінгу.
  • Джерелом цих даних був колишній глава Московської антидопінгової лабораторії Григорій Родченков; він говорив, що сам готував допінгові коктейлі для спортсменів. У 2017 році Росія заочно заарештувала Родченкова і оголосила в міжнародний розшук.

новини партнерів

28 вересня, 2020 понеділок

28 вересня, 2020 понеділок

27 вересня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати