live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Російські артисти приїжджатимуть до України з дозволу СБУ

7 листопада президент України Петро Порошенко підписав закон "Про гастрольні заходи в Україні", який вводить обов'язкову перевірку російських виконавців на предмет порушення українського законодавства

Про це повідомляється на офіційному сайті глави держави.

Відтепер організатор гастролей в разі, якщо їх учасником є артист держави-агресора, повинен не пізніше, ніж за 30 днів до дня проведення заходу подати до Служби безпеки України запит на отримання інформації про можливі заборони (через порушення українського законодавства виконавцем - наприклад, відвідування окупованого Криму).

Документ також передбачає, що організатор туру повинен надати СБУ достовірну інформацію про ім'я та прізвища артиста, зазначені в його документі для в'їзду на територію України, а також про використання псевдонімів і т.д.

Крім того, закон встановлює, що при проведенні виступів не допускаються заклики до пропаганди сепаратизму, комуністичного чи націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів і їх символіки; забороняється проведення гастрольних заходів, які популяризують або пропагують державу-агресора і її органи влади, забороняється проведення гастролей, учасником яких є людина, внесена до переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці тощо.

У разі, якщо артист порушить дані норми, організатор повинен буде заплатити штраф у розмірі від 50 до 100 мінімальних заробітних плат.

  • Комітет з питань культури Верховної Ради підтримав законопроект, за яким російських артистів можна запрошувати в Україну лише після дозволу СБУ.
  • 6 липня віце-прем'єр В'ячелав Кириленко розповів, що якщо організатори концерту не бачать можливості його проведення без росіян, то вони повинні заздалегідь повідомляти про це СБУ
  • Верховна Рада України прийняла закон "Про гастрольні заходи в Україні" 5 жовтня.

новини партнерів

18 листопада, 2018 неділя

18 листопада, 2018 неділя

17 листопада, 2018 субота

16 листопада, 2018 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати