Українські біатлоністки провалили другу поспіль гонку на Олімпіаді-2018

Біатлоністки збірної України невдало виступили у гонці переслідування на Олімпіаді у Пхьончхані

Сьогодні у Пхьончхані відбулася гонка переслідування. Реальні шанси на нагороду мала лише одна українка - Віта Семеренко, яка стартувала 14-ю з відставанням від лідера - німкені Лаури Дальмайєр у 55 сек. Інша українська біатлоністка - Анастасія Меркушина вступала у боротьбу лише 54-ю. Валя Семеренко мала розпочинати гонку 46-ю, але вирішила взагалі змагання пропустити.
Гонка проходила за складних погодних умов - за температури "мінус" 10 та сильного вітру. Віта Семеренко втратила шанси на медаль ще після першого вогневого рубежа, припустилася двох промахів. У підсумку Семеренко заробила ще 2 штрафних кола та фінішувала 18-ю. Меркушина з 5 помилками на стрільбі виявилася 46-ю.
Впевнену перемогу здобула Лаура Дальмайєр, яка стала дворазовою олімпійською чемпіонкою Пхьончхану. Срібло отримала Анастасія Кузьмина зі Словаччини, бронзу - Анаїс Бесконд з Франції.