//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Порошенко обіцяє, що закон "Про нацбезпеку" відповідатиме стандартам НАТО

Президент України Петро Порошенко заявив, що остаточна редакція законопроекту "Про національну безпеку України" міститиме норму, відсутність якої у проекті закону раніше критикували дипломати ЄС та НАТО

У ході заходів з нагоди дня Служби безпеки України в суботу в Київській області президент заявив, що законопроект міститиме норму про парламентський контроль за діяльністю СБУ.

"Хочу наголосити, що остаточна редакція закону "Про національну безпеку" передбачатиме запровадження цивільного парламентського контролю за діяльністю служби", - заявив він.

"На мою думку, так само як на думку наших партнерів, членів-країн НАТО, це важливо, аби повною мірою забезпечити відповідність закону, який я нещодавно передав до Верховної Ради, стандартам НАТО", - додав президент.

Нагадаємо, дипломати ЄС та НАТО у листі до президента, спікера ВР та секретаря РНБО заявляли, що низка положень зареєстрованого президентом України Петром Порошенком законопроекту "Про національну безпеку України" суперечить практикам Євросоюзу та НАТО.

У листі зазначалося, що законопроект не передбачає парламентського контролю за діяльністю Служби безпеки України, що є однією з фундаментальних цілей та вимог документа.

Дипломати також висловили занепокоєння у зв'язку із положенням про Ставку Верховного Головнокомандувача, "яке не відповідає стандартам і принципам НАТО та може мати суттєвий негативний вплив на принцип цивільного контролю".

новини партнерів

‡агрузка...

20 березня, 2019 середа

19 березня, 2019 вівторок

20 березня, 2019 середа

19 березня, 2019 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати