"Динамо" розтрощило "Зорю" у чемпіонаті України

Київське "Динамо" легко перемогло ослаблену "Зорю" в 26 турі УПЛ

Про це пише Футбол 24.

Динамо вийшло вперед на 13 хвилині - Бурда на дальній стійці замкнув подачу Циганкова з кутового. Небезпека біля воріт Луніна й надалі виникала головним чином після подач з флангів і стандартів.

Звітний матч ознаменувався частими влучаннями в каркас воріт. До перерви зі стандартів Громов "вистрелив" у хрестовину, а Циганков перевірив на міцність поперечину. На старті другого тайму господарі ще двічі пробили в стійку. В одному з таких епізодів після удару Гармаша Вербіч у дотик відправив м'яч у сітку та подвоїв перевагу Динамо.

Ще через декілька хвилин "біло-сині" довели рахунок до розгромного, коли помилка Кочергіна призвела до виходу Бєсєдіна сам на сам з воротарем - Лунін дуель програв. Зоря отримала шанс повернутися в гру, але Фаупала не реалізував пенальті. Натомість Циганков на 88 хвилині встановив підсумковий рахунок - 4:0.