Турецькі фани розбили голову тренеру "Бешикташа" та зірвали матч

Фанати "Фенербахче" розбили головному тренеру "Бешикташа" Шенолу Гюнешу голову та зірвали матч 1/2 фіналу Кубка Туреччини

Про це повідомляє Daily Mail.

Стамбульське дербі було перервано на 57-й хвилині за рахунку 0:0, через бійку між фанатами "Фенербахче" та гравцями "Бешикташа", що перебували на лаві запасних. Вболівальники кидали різні предмети, один з яких потрапив у голову головного тренера "Бешикташа" Шенола Гюнеша. Тренер отримав першу допомогу в роздягальні від лікарів клубу, йому наклали п'ять швів, після чого він був доправлений до лікарні.

Заворушення трибунах почалися в першому таймі після вилучення португальського захисника "Бешикташа" Пепе на 30-й хвилині зустрічі. Тоді матч був зупинений на 5 хвилин.

Федерація футболу Туреччини ухвалить рішення про результат гри пізніше. Перша півфінальна зустріч між "Бешикташем" та "Фенербахче" закінчилася внічию 2:2.