//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Євробачення змінило систему підрахунку голосів

Європейський мовний союз змінив правила голосування національних журі Євробачення з метою знизити вплив думки кожного з членів журі окремо на загальний результат

Про це повідомляється на офіційному сайті пісенного конкурсу.

Відтепер оцінки журі будуть обчислюватися за більш складною схемою, аніж це було раніше. Бали кожного з членів журі будуть мати різну вагу, залежно від позиції, на яку суддя поставить учасника. Нижчий бал буде впливати на підсумковий результат у меншій мірі, ніж вищий, як показано на графіку.

Таким чином, колегіальне рішення буде мати перевагу над думкою кожного члена журі окремо. Це правило було введено для того, щоб уникнути ситуацій, коли більшість членів журі віддають перевагу одному учаснику, а особлива думка одного із суддів при цьому може сильно вплинути на результат.

"З урахуванням цієї зміни в процедурі голосування журі ми можемо гарантувати, що більш високі оцінки пісень будуть присуджуватися злагоджено і що думка групи суддів буде цінуватися вище, ніж думка кожного з них окремо", - сказав супервайзер Євробачення Йон Ула Санн.

  • В 2016 році Євробачення вперше за 40 років змінила правила голосування. Тоді оцінки професійного журі та глядацького голосування почали виставлятися окремо. 
  • Нагадаємо, Євробачення пройде в столиці Португалії - Лісабоні. Півфінали конкурсу заплановані на 8 і 10 травня, фінал - на 12 травня. Країна вперше буде приймати в себе шоу завдяки перемозі свого учасника Сальвадора Собрала у Києві минулого року. 
  • У цьому році представник від України Melovin виступить під номером 18 - останнім у другому півфіналі.

новини партнерів

‡агрузка...

18 березня, 2019 понеділок

18 березня, 2019 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати