live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

З початку року Нацполіція знешкодила понад 100 злочинних груп

За чотири місяці 2018 року поліцейські виявили, задокументували та припинили злочинну діяльність 118 організованих злочинних груп та організацій

Про це йшлося у суботу, 2 червня 2018 року, під час зустрічі голови Нацполіції Сергія Князєва та першого заступника голови - начальника кримінальної поліції В’ячеслава Аброськіна з керівником операційного департаменту Консультативної місії ЄС (КМЄС) Удо Моллером та радником із питань кримінальних розслідувань організованої злочинності КМЄС Паулюсом Клікунасом, передає депаратмент комунікацій відомства.

"У порівнянні за аналогічний період минулого року - це вже в 2 рази більше. Злочинні угрупування адаптують свою діяльність з урахуванням змін у середовищі.  Багато видів злочинної діяльності стають дедалі складнішими. Тому з метою виявлення, документування та протидії суспільно небезпечним організованими злочинними групами та злочинним організаціям було створено спеціальний підрозділ - Департамент стратегічних розробок", - зазначив Аброськін.

Читайте також: Два роки уряду Гройсмана: досягнення та "хвости"

На сьогодні цей підрозділ укомплектований на 40%, набір до його лав триває. Проте він вже розпочав свою діяльність із протидії ОЗГ.  Водночас його робота будується на постійній взаємодії з управлінням кримінального аналізу. 

Окрім того, за допомогою ЄС слідчі Нацполіції створюють унікальну базу даних мафіозних угруповань під назвою SOCTA.

Вона є аналітичним документом з висновками та пропозиціями,  який базується на даних щодо діяльності конкретних організованих груп та злочинних організацій, а також тенденцій поширення сфер злочинності та злочинної діяльності. 

Менше ніж за два місяці поліцейськими внесено до системи інформацію про діяльність 654 організованих груп та злочинних організацій, а також 369 сфер і напрямків злочинної діяльності по регіонах та в державі загалом, наголосили у Нацполіції.

новини партнерів

18 січня, 2020 субота

18 січня, 2020 субота

17 січня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати