live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

НАЗК внесло припис Омеляну: Вимагає розслідування щодо одного з посадовців


фото: wikipedia
НАЗК внесло припис міністру інфраструктури Володимиру Омеляну стосовно в.о. директора державного підприємства "Морський торговельний порт Усть-Дунайськ" Володимира Швидченка

Про це повідомляє прес-центр Національного агентства з питань запобігання корупції.

Відомство з'ясувало, що Швидченко, перебуваючи на посадах директора, а потім в.о. директора держпідприємства, мав потенційний конфлікт інтересів, зумовлений особистою майновою зацікавленістю, при виконанні договорів про надання послуг з використання цим підприємством його власного автомобільного транспорту.

"Незмінний обсяг службових повноважень керівника підприємства, безперервне користування підприємством послугами з використання автотранспорту Володимира Швидченка (упродовж трьох років) вказують на тривалий характер такого конфлікту інтересів", - наголошується у заяві. 

Також відомо, що в.о. директора держпідприємства не повідомляв Мінінфраструктури про наявність конфлікту інтересів, зумовленого особистою майновою зацікавленістю.

Таким чином Нацагентство вимагає провести службове розслідування з метою виявлення причин та умов, що сприяли невиконанню посадовцем вимог частини першої статті 28, а також розглянути питання щодо притягнення винних осіб до встановленої Законом відповідальності.

новини партнерів

12 грудня, 2018 середа

12 грудня, 2018 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати