live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

НАЗК внесло припис Омеляну: Вимагає розслідування щодо одного з посадовців


фото: wikipedia
НАЗК внесло припис міністру інфраструктури Володимиру Омеляну стосовно в.о. директора державного підприємства "Морський торговельний порт Усть-Дунайськ" Володимира Швидченка

Про це повідомляє прес-центр Національного агентства з питань запобігання корупції.

Відомство з'ясувало, що Швидченко, перебуваючи на посадах директора, а потім в.о. директора держпідприємства, мав потенційний конфлікт інтересів, зумовлений особистою майновою зацікавленістю, при виконанні договорів про надання послуг з використання цим підприємством його власного автомобільного транспорту.

"Незмінний обсяг службових повноважень керівника підприємства, безперервне користування підприємством послугами з використання автотранспорту Володимира Швидченка (упродовж трьох років) вказують на тривалий характер такого конфлікту інтересів", - наголошується у заяві. 

Також відомо, що в.о. директора держпідприємства не повідомляв Мінінфраструктури про наявність конфлікту інтересів, зумовленого особистою майновою зацікавленістю.

Таким чином Нацагентство вимагає провести службове розслідування з метою виявлення причин та умов, що сприяли невиконанню посадовцем вимог частини першої статті 28, а також розглянути питання щодо притягнення винних осіб до встановленої Законом відповідальності.

новини партнерів

12 серпня, 2020 середа

11 серпня, 2020 вівторок

12 серпня, 2020 середа

11 серпня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати