live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Держава компенсуватиме українцям 30-50% вартості нового житла, - Зубко


фото: kmu.gov.ua
Держава компенсуватиме від 30% до 50% вартості нового житла українцям, які потребують вирішення житлового питання

Про це повідомив віце-прем’єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, передає "Урядовий портал".

"Реалізація держпрограм "Доступне житло" та "Молодіжне кредитування" має відповідати вимогам часу та задовольняти в першу чергу потреби тих, хто дійсно потребує вирішення житлового питання. Ми забезпечуємо 30% компенсації придбання доступного житла від держави або місцевих бюджетів та 50% компенсації для внутрішньо переміщених осіб і учасників АТО. Запроваджуємо можливість для учасників програми придбати вже готове житло від забудовника. Знижуємо необхідний рівень середньомісячного доходу для сім'ї, яка потребує поліпшення житлових умов, з 5 до 3 розмірів середньомісячної заробітної плати у підрахунку на одну особу відповідно до регіону", - сказав Зубко.

  • 30% - для громадян, які потребують поліпшення житлових умов;
  • 50% - для громадян, на яких поширюється дія пунктів 19 і 20 ч. 1 ст. 6, пунктів 10-14 ч. 2 стю 7 та абзаців 4-го, 6-го і 8-го пункту 1 ст 10 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту";
  • 50% - для внутрішньо переміщених осіб.

Детальніше про умови отримання державної підтримки для купівлі житла можна дізнатися на сайті Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву.

новини партнерів

‡агрузка...

13 жовтня, 2019 неділя

13 жовтня, 2019 неділя

12 жовтня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати