//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Супрун розповіла, як спрощується доступ українців до ліків

Уряд ухвалив постанову Міністерства охорони здоров'я України (№298), якою буде запроваджено 3 зміни, що збільшить доступ українців до ліків

Про це повідомила Уляна Супрун на своїй сторінці у Facebook. 

Перша зміна - це перерозподіл коштів на дефицитні препарати. Мається на увазі, якщо у лікарні є залишки ліків  певної програми, але по програмі "Онкологія" не вистачає дороговартісних препаратів, то кошти підуть на останні задля збалансування рівня забезпеченн ліками.

Друга зміна, про яку казала пані Супрун, це встановлення максимального терміну розподілу ліків до місцевих складів і медзакладів - три дні. Тобто, ліки, які МОЗ закуповує, після доставки в Україну одразу розвозяться по обласним департаментам з питань охорони здоров`я. Протягом максимально трьох днів вони повинні бути доставлені до місцевих складів та медзакладів.

І остання зміна - розвезення вакцин у медзаклади, де сімейні лікарі надають безоплатну допомогу. Раніше вакцини, закуплені за кошти платників податків, були доступні лише у комунальних закладах охорони здоров`я. Тепер усі медичні заклади, які уклали договір із Національною службою здоров`я України, отримуватимуть ці вакцини безкоштовно. Тобто, можно отримати вакцину від комунальних, приватних медичних закладів та навіть від лікарів-ФОПів. Як результат, підвищиться рівень вакцинації, адже немовля отримає щеплення протягом перших днів, незалежно від того, у якому за типом власності медичному закладі народилося.

Читайте також: Супрун розповіла, де отримати безкоштовні ліки за державними програмами

новини партнерів

‡агрузка...

22 травня, 2019 середа

22 травня, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати