"Олександрія" випередила "Динамо" у чемпіонаті України

У 15-му турі чемпіонату України "Олександрія" перемогла "Арсенал" та відсунула "Динамо" на третю позицію

Команда Володимира Шарана відкрила рахунок у Києві на 33-й хвилині, коли відзначився Дмитро Шастал. "Арсенал" мав шанс відігратися на 61-й хвилині, коли у ворота "Олександрії" було призначено пенальті. Але Леонід Акулінін не зміг переграти з одинадцятиметрової позначки голкіпера.

Наприкінці матчу "Олександрія" довела рахунок до розгромного. Забили Артем Сітало та Кирило Ковалець.

"Олександрія" перемогла "Арсенал" 3:0, набрала 30 очок та вийшла на друге місце. "Динамо" з 29 пунктами опустилося на третю позицію, однак 11 листопада зіграє у 15-му турі з "Маріуполем". "Арсенал" має 7 балів та йде у турнірній таблиці останнім.