Омеляну повернули його закордонні паспорти

Міністр інфраструктури Володимир Омелян отримав від НАБУ його закордонні паспорти, вилучені в нього раніше в якості запобіжного заходу

Про це міністр підтвердив Еспресо.TV у понеділок, 19 листопада.

"Сказали, що минув термін запобіжного заходу", - зазначив міністр.

За його словами, зараз його адвокати вивчають матеріали справи проти нього. 

Раніше Національне антикорупційне бюро дозволило міністру інфраструктури Володимиру Омеляну виїжджати у закордонні відрядження, видаючи при цьому урядовцю закордонний паспорт на період поїздки.

  • Нагадаємо, 13 вересня 13 вересня НАБУ повідомило Володимиру Омеляну про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень за ч. 3 ст. 368-2 (незаконне збагачення, вчинене службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище) та ст. 366-1 (декларування недостовірної інформації) Кримінального кодексу України. Зокрема, йдеться про незадекларовані позашляховик BMW X5 2015 року випуску, $90 тис. і 25 тис. євро.
  • Пізнаше Омелян прокоментував підозру в незаконному збагаченні. Він вважає оголошення йому підозри політично вмотивованим.
  • Суд дозволив міністру молоді і спорту Ігорю Жданову взяти Володимира Омеляна на поруки, проте зобов'язав міністра інфраструктури здати закордонні паспорти.
  • Як заявив Омелян, існує загроза того, НАБУ може тиснути на суддю в його справі, оскільки справа проти чоловіка судді теж перебуває на розгляді цього відомства. 
  • Володимир Омелян відреагував на досудове розслідування Національного антикорупційного бюро України щодо нього.

новини партнерів

1 березня, 2021 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати