Нардепи не підтримали перейменування Дніпропетровської області


фото: dp.oblast.online
Верховна Рада України не знайшла голосів, щоб направити в Конституційний суд України законопроект про перейменування Дніпропетровської області

Про це повідомляє Еспресо.TV

Проект постанови №8329/П про включення до порядку денного і направлення законопроекту в КСУ підтримала недостатня кількість нардепів у ході чотирьох голосувань.

"У частині другій статті 133 Конституції України слово "Дніпропетровська" замінити словом "Січеславська". Справжній закон набуває чинності з дня, наступного за днем ​​його опублікування", - сказано в тексті документа.

  • 20 червня парламентський комітет із питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування підтримав пропозицію перейменування Дніпропетровської області на Січеславську, а Кіровоградської - на Кропивницьку. Для цього необхідно внести зміни до Конституції, які потребують мінімум 300 голосів.
  • Нагадаємо, Верховна Рада України направила в Конституційний суд законопроект про внесення змін до Конституції щодо перейменування Кіровоградської області на Кропивницьку.

 

новини партнерів

30 листопада, 2020 понеділок

30 листопада, 2020 понеділок

29 листопада, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати