live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

НКРЕКП погодила підвищення тарифів на тепло у 6 містах


фото: zaxid.net
Нацкомісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, планує підвищити тарифи на тепло для населення на 15,9-19,8% для шести ТКЕ

Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), схвалила проекти постанов про підвищення тарифів на тепло для населення для останніх шести виробників теплоенергії (ТКЕ) на 15,9% -19,8%.

Відповідне рішення ухвалене на засіданні комісії у вівторок через підвищення урядом з 1 листопада ціни на природний газ для населення і ТКЕ на 23,5% у рамках домовленостей з Міжнародним валютним фондом (МВФ), передає “Інтерфакс-Україна”.

Нагадаємо, рішення про підвищення тарифів для перших 20 ТКЕ було ухвалено на засіданні 23 листопада.

Під час засідання голова комісії Оксана Кривенко зазначила, що підвищення тарифів на тепло є вимушеним кроком з огляду на зростання вартості природного газу, який використовується для забезпечення теплоенергією побутових споживачів.

У свою чергу представники вищезазначених підприємств, а також місцевого самоврядування погодилися зі схваленням запропонованих проектів.

Підготовлені до засідання проекти передбачають підвищення одноставочного тарифу на тепло в рамках зазначеного вище діапазону для КП "Вінницяміськтеплоенерго", КП "Міськтепловодоенерго" міста Кам'янець-Подільський, ТОВ "Рівнетеплоенерго", ДКП "Хмельницьктеплокомуненерго", КПТМ "Черкаситеплокомуненерго" та ПрАТ "Черкаське хімволокно".

Водночас тариф на теплоенергію, вироблену цими підприємствами для потреб бюджетних установ, може бути знижено на 10,9% - 17,7%, інших категорій - на 11,5-17,5% (крім "Черкаського хімволокна", де намічено зростання на 6,3-6,4%).

Тариф для потреб релігійних організацій, згідно з проектом постанови НКРЕКП, значно зросте - від 63,5% до 91,6%.

У середньому, за даними НКРЕКП, підвищення ціни на природний газ для ТКЕ на 23,5% приведе до зростання їхніх тарифів на теплову енергію для населення на 17,1%. Підвищення тарифів для перших 20-ти ТКЕ запропоновано в діапазоні від 7,4%, для Фірми "ТехНова" в Чернігові до 37,85% для КП "Коменергосервіс" у Дніпрі.

Проекти постанов буде оприлюднено на сайті НКРЕКП із метою доведення інформації до суб'єктів госпдіяльності, а також споживачів теплової енергії. Після завершення терміну надання зауважень і пропозицій відбудеться відкрите обговорення проектів та їхнє затвердження.

новини партнерів

3 серпня, 2020 понеділок

3 серпня, 2020 понеділок

2 серпня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати