live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Протести "жовтих жилетів": Макрон пообіцяв підвищення зарплат і податкові пільги

Президент Франції Еммануель Макрон звернувся до громадян із приводу протестів так званих "жовтих жилетів", які виступають проти підвищення цін на пальне, екологічного податку та економічної ​​політики уряду загалом

Про це повідомляє ВВС.

Макрон у своєму зверненні пообіцяв збільшення мінімальної заробітної плати та податкові пільги. За його словами, мінімальна зарплатня зросте на 100 євро на місяць. При цьому президент Франції назвав вимоги протестувальників "багато в чому легітимними".

Крім того, скасовується заплановане збільшення податків для малозабезпечених пенсіонерів, а роботодавцям запропонують сплачувати робітникам неоподатковувані бонуси наприкінці року.

Президент Франції взяв на себе частину відповідальності за протести в країні, зазначивши, що багато людей були незадоволені умовами життя та відчували, що їх "не слухали".

"Можливо, я змусив вас відчувати, що в мене є інші турботи і пріоритети. Я знаю, що деякі з вас постраждали від моїх слів", - сказав Макрон.

Крім того, голова французької держави закликав обговорити вимоги протестувальників під час дебатів за участі представників зі всієї країни.

"Ці проблеми потребують безпрецедентних дебатів за участі всієї нації. Я обіцяю координувати всі зусилля, але такі дебати мають відбутися всюди, по всій нашій країні. Всі громадяни мають висловлюватися", - сказав Макрон.

Французький президент зазначив, що наявне соціально-економічне становище у Франції є надзвичайним.

"Це надзвичайний соціально-економічний стан, що я хочу оголосити сьогодні, щоб ми могли жити краще", - додав Макрон.

новини партнерів

15 грудня, 2019 неділя

14 грудня, 2019 субота

15 грудня, 2019 неділя

14 грудня, 2019 субота

13 грудня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати