Асист Зінченка допоміг "Манчестер Сіті" перемогти у чемпіонаті Англії

Результативна передача українця Олександра Зінченка допомогла "Манчестер Сіті" переграти "Саутгемптон" у чемпіонаті Англії

Українець вийшов на матч 20-го туру англійської прем'єр-ліги у стартовому складі "Манчестер Сіті" на лівому фланзі оборони.

Наприкінці першого тайму Зінченко віддав результативну передачу. Він навісив з лівого флангу на Серхіо Агуеро, який головою спрямував м'яч у сітку.

Також у першому таймі за "Ман Сіті" забив Давід Сільва, ще один гол півзахисник "Саутгемптона" Джеймс Ворд-Праус забив у власні ворота. Манчестерці пропустили від П'єра-Еміля Хойб'єрга.

"Манчестер Сіті" переміг "Саутгемптон" з рахунком 3:1, набрав 47 очок та залишився на другому місці у турнірній таблиці. Лідирує "Ліверпуль", який має 54 пункта.