live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Антихристиянський штамп". Турчинов виступив проти "вигаданих гендерів" в українському законодавстві


фото: Цензор.НЕТ
Секретар РНБО Олександр Турчинов вважає, що з українського законодавства треба прибрати термін "гендер", повернутися до терміну "чоловіча і жіноча стать" та розвивати "повноцінну сім'ю", щоб захистити Україну від руйнування і морального занепаду

Про це він заявив 1 березня 2019 року на засіданні IV Всеукраїнського Форуму Сім'ї, передає УНІАН.

"Як можна зберегти нашу країну, наш народ від руйнування, деморалізації, аморального розпаду? Для цього є тільки один історичний досвід - будувати країну на вічних євангельських цінностях. Тільки цей шлях єдино можливий для величі і процвітання", - зазначив політик.

За його словами, в основі цього фундаменту має бути віра, відповідальність і сім'я, як поєднання відносин між чоловіком та жінкою.

"Сім’я - це благословенне єднання чоловіка і жінки для продовження життя і існування людства. Ця позиція чітко прописана в Конституції нашої країни. Тому намагання підмінити в українському законодавстві, нормативно-правових актах дві споконвічно людські статі сотнею вигаданих гендерів протирічить нашій Конституції, християнській моралі і є наступом на традиційні для нашої країни цінності", - сказав Турчинов. 

Читайте також: Святослав Шевчук: Київське християнство, спадкоємицями якого є Греко-католицька церква і Православна церква України, ще свого слова до кінця не сказало

"Міцна повноцінна сім'я, що здатна народити дітей, - сьогодні стає одним з найважливіших факторів національної безпеки, від якого залежить виживання та  майбутнє нашої країни", - додав секретар РНБО.

За його словами, сьогодні "прикриваючись захистом прав людини, суспільству нав’язують ідеологічний антихристиянський штамп".

"Ми повинні прибрати ідеологеми з наших законів, відновивши використання терміну "стать" замість нав’язаного нам штучного терміну "гендер"", - наголосив Турчинов.

"Розвиток і захист інституту сім’ї повинні стати пріоритетом державної політики. Переконаний, що всі ці завдання ми здатні разом реалізувати, зберігаючи стратегічний пріоритет – європейську та євроатлантичну інтеграцію. Більше того - допомагаючи країнам ЄС зберегти християнський фундамент, що свого часу став основою їх розвитку і безпеки", - підсумував Турчинов.

новини партнерів

5 серпня, 2020 середа

4 серпня, 2020 вівторок

5 серпня, 2020 середа

4 серпня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати