"Аякс" знищив "Реал" та вийшов до чвертьфіналу Ліги чемпіонів

У повторному матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів голландський "Аякс" переміг у гостях іспанський "Реал" та вийшов до наступного раунду

Ліга чемпіонів

1/8 фіналу. Повторний матч

"Реал" (Іспанія) - "Аякс" (Голландія) 1:4

Голи: Асенсіо, 70 - Зієх, 7, Нерес, 18, Тадіч, 62, Шене, 72

Вилучення: Начо, 90+3 ("Реал")

Перший матч - 2:1

Аякс" вдало розпочав матч та відкрив рахунок вже на 7-й хвилині. Душан Тадіч справа увірвався до штрафного майданчика та відпасував під удар Хакіму Зієху, який відправив м'яч у сітку.

На 18-й хвилині Тадіч віддав ще одну результативну передачу. Серб набрав швидкість на правому фланзі, ефектним фінтом прибрав Каземіро та вивів на ударну позицію Давіда Нереса, який точно пробив з лінії воротарського майданчика.

Проблем "Реалу" додали травми – головний тренер мадридців Сантьяго Соларі ще у першому таймі був вимушений замінити Лукаса Васкеса та Вінісіуса Жуніора.

На 62-й хвилині "Аякс" довів рахунок до розгромного. Відзначився Тадіч, який ефектним ударом відправив м'яч у дев'ятку.

"Реал" скоротив відставання на 70-й хвилині зусиллями Марко Асенсіо.

Проте, вже на 72-й хвилині "Аякс" забив ще один гол – неймовірним ударом зі штрафного з лівого флангу ворота вразив Лассе Шене.

"Аякс" розтрощив "Реал" 4:1 та вийшов до чвертьфіналу Ліги чемпіонів. Мадридський клуб склав повноваження переможця турніру.