//

"Реал" вирвав перемогу у "Аякса" у Лізі чемпіонів

У першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів іспанський "Реал" переміг на виїзді голландський "Аякс"

"Аякс" володів великою перевагою у першому таймі та навіть забив гол, який було скасовано після перегляду епізоду за допомогою системи відеоасистента арбітра VAR. Суддя зафіксував у Ніколаса Тальяфіко офсайд.

"Реал" вийшов вперед на 60-й хвилині. Вінісіус Жуніор здійснив неймовірний прохід лівим флангом, увірвався до штрафного майданчика та виклав м'яч під удар Каріму Бензема, який вразив ворота. 0:1.

"Аякс" зрівняв рахунок на 75-й хвилині, коли простріл зліва Давида Нереса замкнув Хакім Зієх. 1:1.

"Реал" вирвав перемогу на 87-й хвилині. Дані Карвахаль віддав передачу з правого флангу, на яку на дальній штанзі відгукнувся Марко Асенсіо. 1:2.

"Реал" переміг "Аякс" з рахунком 2:1.

Повторний матч відбудеться 5 березня у Мадриді.