Коноплянка не допоміг "Шальке" пробитися до півфіналу Кубка Німеччини

Українець Євген Коноплянка не допоміг "Шальке" здолати "Вердер" у чвертьфіналі Кубка Німеччини

Про це повідомляє "Трибуна".

Український півзахисник "Шальке" Євген Коноплянка чвертьфінальний матч Кубка Німеччини проти "Вердера" розпочав на лавці запасних.

На 59-й хвилині, за рахунку 0:0, хавбек збірної України замінив на полі Брееля Емболо. У другому таймі гості двічі забили і вийшли до півфіналу.

"Шальке" - "Вердер" 0:2

Голи: Рашица, 65, Классен, 72

29-річний українець у цьому сезоні провів 20 матчів у складі гельзенкирхенського клубу, в яких забив 1 гол і зробив 2 асисти.

• Нагадаємо, після ганебної поразки у Лізі чемпіонів від "Манчестер Сіті" (0:7) команда українського футболіста Євгена Коноплянки "Шальке" звільнила Доменіко Тедеско та призначила новим головним тренером Хуба Стевенса.