live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Бізнес прокоментував можливий дефолт в Україні


фото: ukranews
Оголошення Україною дефолту порушить макроекономічну стабільність, яка потрібна для інвестицій і зростання економіки

Про це йдеться в заяві Європейської бізнес-асоціації.

Як зазначили в ЄБА, оголошення Україною дефолту порушить макроекономічну стабільність, яка є запорукою для інвестицій та зростання економіки. Замість цього органам влади варто об’єднати зусилля для продовження співпраці з МВФ.

"На сьогодні бізнес очікує на продовження структурних реформ, задекларованих Україною. Популізм та поспішні рішення не мають ставати на заваді розвитку. Адже будь-які рішення мають свої наслідки. Для інвесторів дуже важлива передбачуваність та прогнозованість. “Думаю, ні для кого не секрет, що далеко не кожен інвестор ризикне заходити в дефолтну країну, яка не має можливості відповідати за взяті на себе зобов’язання перед міжнародними партнерами. І це, найперше, репутаційний ризик, який тягне за собою чимало інших наслідків", - сказала виконавчий директор ЄБА Анна Дерев’янко.

Тож зараз важливо убезпечити країну від появи нових негативних чинників, які дестабілізують економіку, сповільнять інвестиційну активність та економічне зростання, додали в асоціації.

"Тож бізнес сподівається, що все ж курс на макроекономічну стабільність, економічне зростання України та залучення прямих іноземних інвестицій буде продовжено", - йдеться в заяві.

Читайте також: Віталій Портников: Дефолт призведе до краху і злиднів

новини партнерів

21 січня, 2020 вівторок

21 січня, 2020 вівторок

20 січня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати