Нідерланди у овертаймі перемогли Англію та вийшли до фіналу Ліги націй

У другому півфінальному матчі Ліги націй Нідерланди у додатковий час перемогли Англію

Ліга націй

1/2 фіналу

Нідерланди - Англія 3:1

Голи: де Лігт, 73, Вокер, 97 (авт.), Промес, 114 - Решфорд, 32 (пен.),

Рахунок у Гімарайнші відкрив Маркус Рашфорд, який на 32-й хвилині реалізував пенальті.

Нідерланди відігралися на 73-й хвилині, коли після кутового головою забив Матейс де Лігт.

Англія могла вийти вперед на 83-й хвилині – Рос Барклі передачею врозріз вивів один на один Джесі Лінгарада, який точно пробив по воротах. Однак, після перегляду відеоповтору французький рефері Клеман Тюрпейн скасував гол.

Основний час завершився внічию 1:1.

У овертаймі домінували Нідерланди, які вийшли вперед на 97-й хвилині - після грубої помилки оборони по воротах пробив Квінсі Промес і м'яч від англійця Кайла Вокера залетів у сітку.

Остаточно питання у матчі зняв на 114-й хвилині Промес, який відправив м'яч у порожні ворота та встановив остаточний рахунок.

Нідерланди перемогли Англію 3:1 та вийшли до фіналу Ліги націй, де зустрінуться з Португалією. Англійці зіграють за бронзу зі Швейцарією.

Фінал Ліги націй та матч за третє місце відбудуться 9 червня.