Зміна власника ZIK: з телеканалу почали звільнятись журналісти

Після того, як телеканал ZIK придбав Тарас Козак, наближений до Віктора Медведчука, журналісти почали повідомляти про своє звільнення

Про своє звільнення вже повідомили Вахтанг Кіпіані та Роман Недзельський.

"Дорогою на презентацію книги "Справа Василя Стуса" дізнався, що адвокат Стуса Медведчук купив телеканал, на якому понад шість років виходила програма "Історична правда-ZIK". Ми зробили близько 500 випусків. Як автор і ведучий програми повідомляю, що вона закривається. Медведчук - це ворог моєї країни, вбивця і в минулому, і майбутнього", - написав Кіпіані у Facebook.

Журналіст програми "Деталі" Роман Недзельський також заявив, що звільняється.

"Офіційно - телеканал ZIK тепер належить Медведчуку. А я - завтра видаю в ефір останній випуск тижневика "Деталі" і йду шукати роботу. Я багато разів спростовував інформацію про продаж каналу раніше, тому що офіційно керував каналом менеджмент Петра Димінського. З цими людьми у мене були домовленості про невтручання в новини і тижневик, і я дякую, що досягнуті домовленості були дотримані. Ми могли робити новини і підсумкову програму так, як бачила їх редакція", - повідомив Недзельський.

Раніше про своє звільнення написала і Головний редактор IA ЗІК Тетяна Вергелес.

Сьогодні стало відомо, що ZIK перейшов під контроль соратника Медведчука Козака. Козак тривалий час працював у податкових органах. У 2005-2010 роках був заступником голови Державної митної служби. Потім пішов у політику, і в 2014-му обрався до парламенту від "Опозиційного блоку".

Зараз він балотується в першій десятці "Опозиційної платформи За життя".

Раніше ZIK належав сім'ї львівського бізнесмена Петра Димінського. 

новини партнерів

16 січня, 2021 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати