live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

В Україні з'явився перший освітній омбудсмен

В Україні призначили першого освітнього омбудсмена. Ним став директор київської школи № 148, що поряд з метро "Дарниця", Сергій Горбачов

Визначальним фактором під час прийняття рішення стало знання претендентом системи освіти на різних щаблях, а також розуміння цінностей та суті розпочатих освітніх реформ. Про це у п'ятницю, 12 липня 2019 року, розповіла міністр освіти і науки Лілія Гриневич під час спілкування з пресою в межах робочої поїздки на Рівненщину, повідомляє Еспресо.TV з посиланням на прес-службу Міносвіти.

" ...Він добре знає систему освіту зсередини, а також глибоко розуміє суть реформи "Нова українська школа". Сергій Іванович єдиний з кандидатів має сформоване розуміння того, що таке педагогіка партнерства. І нам дуже важливо, щоб ця посада, і він має це зробити, щоб вона не перетворювалась на ще один каральний орган, який шукатиме винних, а ця посада має стати осередком довіри та цивілізованого вирішення конфліктів", - пояснила Гриневич.

Вона додала, що новообраного омбудсмена чекає важка і кропітка робота - після офіційного призначення він муситиме запустити роботу нового органу, що передбачає багато бюрократії. Також він має знайти та відібрати собі офіс працівників з 15 осіб.

Інститут освітнього омбудсмена створюється для захисту прав здобувачів освіти, педагогічних, науково-педагогічних та наукових працівників. 

Довідка

Сергій Іванович Горбачов закінчив Запорізький державний педагогічний університет (1985).

Має 13 років педагогічного стажу: 

вчитель в середніх школах міста Запоріжжя № 49, № 31, № 9 - 5 років 3 місяці;

директор запорізької школи-ліцею "Логос", яку він з "нуля" створив спільно з однодумцями і яка була першим подібним закладом у місті - 4 роки 7 місяців;

директор спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 148 імені Івана Багряного з поглибленим вивченням української мови та літератури міста Києва  - 3 роки 10 місяців.

На час подання документів - директор спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 148 імені Івана Багряного з поглибленим вивченням української мови та літератури міста Києва.

Горбачов є автором власного навчального курсу "Медіаграмотність", а також один з розробників важлих змін в українському шкільництві.

новини партнерів

24 жовтня, 2019 четвер

23 жовтня, 2019 середа

24 жовтня, 2019 четвер

23 жовтня, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати