Нова команда Фонсеки перемогла мадридський "Реал"

Італійська "Рома", яку тренує екстренер "Шахтаря" Паоло Фонсека, перемогла у товариському матчі іспанський "Реал"

Про це повідомляє Еспресо.TV

11 серпня у рамках товариського турніру Mabel Green Cup, "Рома", під керівництвом екстренера донецького "Шахтаря" Паоло Фонсеки, перемогла "Реал".

На 16-й хвилині рахунок у матчі відкрив лівий захисник іспанців Марсело, на гол бразильця відповів Дієго Перотті, який на 34-й хвилині забив у ворота Тібо Куртуа. Наприкінці першого тайму команди знову обмінялись забитими м’ячами, забивали Едін Джеко і Каземіро.

У другому таймі команди забити не змогли, тому переможця з'ясовували у серії пенальті, де сильнішими виявились гравці Фонсеки. 5:4.

Український голкіпер мадридського "Реалу" Андрій Лунін залишився поза заявкою на матч.