Разумков привітав з першим "кнопкодавом" у Раді

Олександр Ковальов
фото: my.ua
Голова Верховної Ради Дмитро Разумков у зв'язку з першим випадком "кнопкодавства" у новій Раді заявив, що неперсональне голосування народного депутата-самовисуванця Олександра Ковальова неприпустиме

Про це повідомляє Укрінформ.

"Шановні народні депутати, вчора, 10 вересня, на ранковому засіданні Верховної Ради під час голосування за президентський законопроєкт про імпічмент громадським рухом "Чесно" зафіксований перший випадок кнопкодавства у Верховній Раді України ІХ скликання. З чим я вас і вітаю, на жаль. Я сподіваюся, що після того, як ми приймемо всі необхідні закони, які ми так з вами обіцяли народу України, це вже буде неприпустимо і неможливо у Верховній Раді", - сказав спікер.

Поза тим, Разумков додав, що вимоги статей 84 Конституції та 37, 47 Регламенту Верховної Ради порушив позафракційний народний депутат, самовисуванець-мажоритарник Олександр Ковальов. 

"Хочу зауважити, що такі дії є неприпустимими, і сподіваюсь, що такого не буде у Верховній Раді", - зазначив Голова ВР.

Крім того, деякі народні депутати в сесійній залі закликали після цього випадку переголосувати закон про імпічмент. Однак, Разумков відповів, що голосувати повторно треба було б у разі, якби це було конституційне рішення.

новини партнерів

23 січня, 2021 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати