МЮ зіграв внічию з "Шеффілд Юнайтед" у божевільному матчі в АПЛ

У 13-му турі чемпіонату Англії "Манчестер Юнайтед" зіграв у гостях внічию 3:3 із "Шеффілд Юнайтед"

"Шеффілд" відкрив рахунок на 19-й хвилині, автором забитого м'яча став Джон Флек. На початку другого тайму перевага господарів збільшив Лі Мусса, якому асистував Флек.

На 72-й хвилині відставання МЮ скоротив Брендон Вільямс. На 77-й хвилині манкуніанці відновили рівновагу завдяки голу Мейсона Грінвуда з передачі Маркуса Рашфорда.

На 79-й хвилині Рашфорд з пасу Даніеля Джеймса вивів манчестерців вперед. Проте, на 90-й хвилині "Шеффілд" врятував від поразки Олівер Макбарні з передачі Каллума Робінсона.

"Шеффілд" набрав 18 очок та займає шосте місце в турнірній таблиці. МЮ з 17 пунктами йде дев'ятим.

Чемпіонат Англії

13-й тур

24 листопада

"Шеффілд Юнайтед" – "Манчестер Юнайтед" 3:3

Голи: Флек, 19, Муссе, 52, Макбарні, 90+1 – Вільямс, 72, Грінвуд, 77, Рашфорд, 79