.

Зеленський призначив Тарасюка представником України при Раді Європи

Борис Тарасюк
фото: rfe
Президент України Володимир Зеленський призначив колишнього міністра закордонних справ Бориса Тарасюка постійним представником України при Раді Європи

"Призначити Тарасюка Бориса Івановича постійним представником України при Раді Європи", - йдеться в указі №943/2019.

Борис Тарасюк двічі був міністром закордонних справ України (1998-2000, 2005-2006) та недовго – виконуючим обов’язки міністра (5 грудня 2005 – 30 січня 2007).

Тарасюк був депутатом Верховної Ради п'ятьох скликань. Під час VIII скликання обіймав посаду голови Комітету у закордонних справах, голови підкомітету з питань законодавчого забезпечення і контролю за діяльністю дипломатичної служби.

Тарасюк очолював депутатську групу з міжпарламентських зв'язків із Польщею, подав у відставку в липні 2016 року через незгоду з польським законом "Про Інститут національної пам'яті". В 2017 році увійшов до складу групи міжпарламентських зв'язків з Угорщиною.

Тарасюк став наступником Дмитра Кулеба, якого було відкликано для консультацій 25 червня після повернення російської делегації до ПАРЄ. Зараз Кулеба працює віцепрем'єром з питань європейської і євроатлантичної інтеграції України.

новини партнерів

5 грудня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати