Зеленський призначив в. о. голови ДБР замість Труби


фото: liga.net
Президент Володимир Зеленський призначив тимчасово виконуючою обов'язки голови Державного бюро розслідувань Ірину Венедіктову

Про це йдеться у відповідному указі на сайті президента.

"Призначити Венедіктову Ірину Валентинівну тимчасово виконуючою обов’язки Директора Державного бюро розслідувань", - йдеться  в указі.

Ірина Венедіктова народилася 22 вересня 1978 року у Харкові. Закінчила Харківський національний університет внутрішніх справ. Є доктором юридичних наук.

В офіційній біографії вказано, що вона вивчала курс міжнародного комерційного арбітражу в Chartered Institute of Arbitrators.

На виборах до Верховної Ради у липні 2019 року була третім номером у списку партії "Слуга народу".

До парламентських виборів працювала завідувачкою кафедри цивільно-правових дисциплін Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.

Юристка намагалася потрапити до Верховного суду України, але за підсумками іспиту не змогла набрати мінімальний бал, необхідний для участі в конкурсі.Також Венедіктова публічно відзначилася, супроводжуючи Зеленського в поїздці до Брюсселя в лютому, коли заявила, що курс України на Євросоюз і НАТО внесли в преамбулу, в той час як насправді це регламентували в тілі Конституції.

  • Раніше повідомлялося, що Зеленський підписав закон "Про внесення змін до закону України "Про Державне бюро розслідувань" щодо удосконалення діяльності Державного бюро розслідувань", який передбачає автоматичне звільнення чинного директора ДБР Романа Труби.

 

новини партнерів

27 січня, 2021 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати