live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У комітеті Ради представили стратегію реінтеграції ветеранів до мирного життя


фото: rada.gov.ua
У комітеті парламенту з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів відбулася презентація стратегії реінтеграції ветеранів до мирного життя

Про це повідомляє сайт Ради.

Документ презентувало Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України. Стратегія була розроблена з метою повернення ветеранів війни до повноцінного мирного життя.

Глава міністерства Оксана Коляда відзначила, що головною метою державної політики є соціалізація ветеранів.

 Мінветеранів визначило своїми першочерговими завданнями:

  • створення реєстру Е-ветеран: запуск цієї платформи є найбільш ефективним механізмом покращення якостей державних послуг, ліквідації корупційної складової, послаблення суб’єктивного фактору;
  • навчання та перекваліфікація ветеранів;
  • працевлаштування і підтримка бізнесу;
  • житлові програми: розроблена стратегія забезпечення житлом, із застосуванням різноманітних механізмів, зокрема, кредитування, співфінансування.

Одним з важливих напрямків є медичне лікування та реабілітація ветеранів, психологічна адаптація. Кардинально змінюються принципи та стандарти надання медичних послуг.

"Мінветеранів розробило пакет додаткових медичних послуг для ветеранів, стандарти надання психологічної допомоги, ініціювало передачу від Міністерства охорони здоров’я реабілітаційних центрів і на базі одного з них створило Центр захисту психічного здоров’я та тренінговий центр підготовки фахівців, які будуть надалі працювати з ветеранами та їхніми сім’ями. Заплановано запуск центру сімейної реабілітації, запровадження обов’язкового медичного огляду, створення профільних відділень з лікування наслідків контузій та залежностей", - вказано у повідомленні.

Також заплановане відкриття ветеранських просторів в регіонах України, які мають стати фронт-офісами Мінветеранів на місцях.

Такі платформи будуть працювати в кожній області та стануть "єдиним вікном" ветеранських послуг, зокрема і щодо освіти, перепідготовки, працевлаштування.

Платформа має об’єднати державні структури, громадські організації, навчальні заклади та приватний сектор. При цьому отримувати необхідні послуги та сервіси зможуть не лише самі ветерани та військовослужбовці, але й члени їхніх родин.

новини партнерів

19 вересня, 2020 субота

19 вересня, 2020 субота

18 вересня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати