У матчі НХЛ заливальник льоду врятував команду від поразки

У матчі регулярного чемпіонату НХЛ між "Торонто Мейпл Ліфс" і "Кароліна Харрікейнз" (3:6) у воротах гостей зіграв Дейв Ейрс, який працює водієм комбайна, що заливає лід на стадіоні

Про це повідомляє УНІАН.

Під час гри основні голкіпери "Кароліни" Джеймс Раймер і Пєтр Мразек отримали пошкодження і за 8 хвилин до кінця другого періоду тренерський штаб звернувся за допомогою до резервного голкіпера, технічного працівника клубу.

42-річний Дейв Ейрс 15 років тому був змушений покинути великий спорт і тепер відповідає за льодове покриття на майданчику.

"Хлопці були прекрасні. Вони сказали мені: "Просто розважся. Нам все одно, скільки голів буде пропущено. Просто насолоджуйся моментом", - зізнався Ейрс після гри.