Ліга Європи: "Манчестер Юнайтед" розтрощив австрійський клуб у матчі без глядачів

У першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи англійський МЮ переміг австрійський ЛАСК з рахунком 5:0

Рахунок у матчі був відкритий на 28-й хвилині, після передачі Бруно Фернандеша, новачок "Ман Юнайтеда" Одіон Ігхало забив 4 гол після зимового трансферу.

Подвоїв перевагу у матчі валієць Деніл Джеймс, який відзначився на 58-й хвилині. Результативна передача на рахунку Ігхало.

Третій м'яч у матчі забив Хуан Мата, який забив на 82-й хвилині, після передачі ексгравця "Шахтаря" Фреда. Остаточно стало зрозуміло, хто вийде в чвертьфінал, після того як Мейсон Грінвуд і Андреас Перейра відзначились по голу у компенсованому арбітром часі.