live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Уряд пропонує суттєво скоротити видатки для місцевих бюджетів


фото: kmu.gov.ua
Кабінет міністрів направив до Верховної Ради пропозиції щодо змін видаткової частини Держбюджету-2020, які, зокрема, передбачають скорочення у повному обсязі видатків на покращення соцзахисту педагогів та на створення навчально-практичних центрів профтехосвіти

Про це пише ЕП з посиланням на розрахунки Кабміну щодо видаткової частини держбюджету, які є в розпорядженні видання.

Зокрема, уряд пропонує скоротити у повному обсязі субвенції місцевим бюджетам на створення навчально-практичних центрів сучасної профтехосвіти (у бюджеті-2020 на це було передбачено 259 млн грн).

Також передбачається скорочення у повному обсязі субвенції на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти "Нова українська школа" (у бюджеті на це передбачалось 1,42 млрд грн).

Крім цього, планується скасування видатків на субвенцію на покращення соцзахисту окремих категорій педагогічних працівників закладів середньої освіти (у бюджеті було передбачено 1,553 млрд грн).

Розрахунки щодо видаткової частини свідчать про плани скоротити у повному обсязі субвенцію на програму "Спроможна школа для кращих результатів". Програма передбачає будівництво, реконструкцію і капремонт шкіл. У бюджеті-2020 на це було передбачено 1,5 млрд грн.

Уряд пропонує розглянути варіант перенаправити видатки на Держфонд регіонального розвитку (у розмірі 7,5 млрд грн) на запобігання та протидію коронавірусу у регіонах.

Також скорочуються субвенції на розвиток ОТГ та на соціально-економічний розвиток окремих територій.

Крім цього, передбачається скорочення у повному обсязі видатків на Фонд енергоефективності (у бюджеті на це було закладено 1,6 млрд грн).

Перевірена інформація про коронавірус в Україні! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/coronavirus_in_ukraine

 

новини партнерів

19 жовтня, 2020 понеділок

19 жовтня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати