Іспанські ультрас знову обізвали українського футболіста Зозулю нацистом

Ліворадикальні ультрас "Райо Вальєкано" перед грою з "Альбасете" вивісили провокативний банер та назвали українського футболіста Романа Зозулю нацистом

Про це повідомляє Sport.ua.

10 червня відбулося догравання матчу 20-го туру другого дивізіону чемпіонату Іспанії між командами "Райо Вальєкано" і "Альбасете", який був перерваний наприкінці минулого року через безлади влаштовані фанами мадридського клубу, які ображали Романа Зозулю через його підтримку української армії.

Перед дограванням, яке відбувалося за порожніх трибун, фани "Райо Вальєкано" знову вивісили перед стадіоном кілька провокативних банерів. На одному з них було написано "Зозуля був і залишається чортовим нацистом".

Зозуля відіграв за "Альбасете" весь другий тайм, проте не врятував свою команду від поразки – 0:1.

У нинішньому сезоні З0-річний Зозуля зіграв за "Альбасете" 28 матчів, забив 3 голи та віддав 1 результативну передачу.

Альбасете" має 35 очок, займає 18-те місце та перебуває поруч із зоною вильоту.