"Баварія" розтрощила "Челсі" в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

Німецька "Баварія" розгромила англійський "Челсі" у повторному матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

У першому матчі "Баварія" перемогла "Челсі" 3:0. У повторній грі мюнхенці втримали перевагу.

Німецький клуб на 10-й хвилині вивів вперед Роберт Левандовскі, який реалізував пенальті. На 24-й хвилині перевагу "Баварії" збільшив Іван Перішіч.

Лондонці скоротили відставання на 44-й хвилині зусиллями Таммі Ебрахама.

Однак це не врятувало їх від поразки. На 76-й хвилині забив півзахисник мюнхенців Корентен Толіссо. А на 84-й хвилині дубль зробив Левандовскі.

"Баварія" перемогла "Челсі" 4:1 та вийшла до чвертьфіналу Ліги чемпіонів, де зустрінеться з іспанською "Барселоною".