"Рух" та "Інгулець" зіграли внічию у матчі з двома пенальті та вилученням

"Рух" на своєму полі не зміг переграти "Інгулець" у матчі 9-го туру чемпіонату України з футболу

У Львові "Інгулець" на 17-й хвилині вивів вперед Младен Бартуловіч, який реалізував пенальті. Наприкінці першого тайму команда з Петрового залишилася у меншості через вилучення Олександра Кучеренка.

"Рух" скористався чисельною перевагою одразу по перерві. Спочатку Мар'ян Мисик відновив рівновагу, а на 55-й хвилині Данило Кондраков забив з одинадцятиметрового та вивів львів'ян вперед.

Проте "Інгулець" за 2 хвилини одразу забив у відповідь – остаточний результат гри встановив Олександр Козак.

Матч завершився внічию 2:2. "Інгулець" набрав 7 очок та займає 11-те місце. "Рух" з 4 пунктами 13-й.