Дубль Ібрагімовича допоміг "Мілану" впевнено перемогти "Наполі" в матчі за перше місце Серії А

У центральному матчі 8-го туру чемпіонату Італії з футболу "Мілан" переміг "Наполі" з рахунком 1:3

39-річний форвард "Мілану" Златан Ібрагімович зробив дубль у ворота "Наполі". Шведський нападник відзначився забитими м'ячами на 20-й і 53-й хвилинах матчу. Для нього це вже четвертий дубль у цьому сезоні Серії А. Загалом на його рахунку 10 голів і перше місце у гонці бомбардирів.

За "Наполі" відзначився Дріс Мертенс, а крапку в матчі поставив Єнс-Петтер Хауге, який забив на 95-й хвилині зустрічі.

У турнірній таблиці Серії А "Мілан" залишається на першій сходинці і має відрив від "Сассуоло", який йде другим, у вигляді двох очок. В активі "Наполі" шоста позиція і 14 залікових балів.