Британський археолог заявив про визначення будинку, де пройшло дитинство Ісуса


фото: Кен Дарк
Після 14 років розкопок у Назареті британський археолог заявив, що знайшов будинок, який імовірно належав Йосипу та Діві Марії

Про це повідомляє Daily Mail, передає "Укрінформ".

Професор Кен Дарк провів розкопки під жіночим монастирем у біблійному Назареті. Дослідник стверджує, що будинок І сторіччя, який він розкопав і дослідив, скоріше за все збудував батько Ісуса – Йосип.

У 2015 році професор Дарк уперше припустив, що будинок належав Марії та Йосипу. Подальший аналіз підтвердив, що житло було побудовано в I столітті, а здогадки можуть виявитися правдою. У Новому Заповіті йдеться, що Йосип був теслею. Тому він міг побудувати будинок.

Після смерті Ісуса і поширення християнства, приблизно в ІV столітті, на пагорбі, що прилягає до будинку, була побудована печерна церква. Потім, ймовірно, в наступному столітті була побудована ще одна велика надземна церква над будинком.

Вперше це житло виявили ще в 1880-х роках. Тоді біблеїст Віктор Герен в 1888 році говорив, що там провів дитинство Ісус, але черниці, яким належав монастир, проводили розкопки і не знайшли цьому доказів.

новини партнерів

21 січня, 2021 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати