Гол Малиновського допоміг "Аталанті" розбити "Фіорентину" в чемпіонаті Італії

У 11-м турі чемпіонату Італії українець Руслан Малиновський забив гол за "Аталанту" та допоміг їй перемогти "Фіорентину"

Малиновський вийшов у стартовому складі "Аталанти" та був замінений на 74-й хвилині. На 55-й хвилині українець забив ударом зі штрафного та зробив рахунок 2:0 на користь команди із Бергамо. Для нашого півзахисника цей гол став першим у нинішньому сезоні в чемпіонаті Італії.

Наприкінці першого тайму "Аталанту" вивів вперед Робін Госенс. На 63-й хвилині третій м'яч у ворота флорентійців відправив Рафаель Толой.

"Аталанта" перемогла "Фіорентину" 3:0, набрала 17 очок та займає восьме місце. Флорентійці мають 9 пунктів та йдуть 17-ми.