Гол українця приніс перемогу команді Реброва в Угорщині

Гол українця Ігоря Харатіна приніс "Ференцварошу" перемогу над "Пакшем" у 15-му турі чемпіонату Угорщини

Ігор Харатін відіграв весь матч, на 50-й хвилині реалізував пенальті та вивів команду Сергія Реброва вперед – 2:1. Ще один українець – Олександр Зубков відіграв за клуб з Будапешту 55 хвилин.

У підсумку "Ференцварош" виграв 3:1, здобув в чемпіонаті шосту поспіль перемогу, набрав 36 очок та продовжує впевнено лідирувати у чемпіонаті Угорщини. Найближчого переслідувача – "Фехервар" – будапештці випереджають на 11 пунктів.

Загалом Ігор Харатін у нинішньому сезоні зіграв за "Ференцварош" 22 матча, забив 3 гола та зробив 1 результативну передачу.