"Аталанта" із Малиновським не втримала перемогу над "Торіно", виграючи 3:0

Український футболіст Руслан Малиновський зіграв за "Аталанту" в нічийному матчі чемпіонату Італії проти "Торіно"

Руслан Малиновський вийшов у стартовому складі "Аталанти" та відіграв 78 хвилин. Ще один українець – Віктор Коваленко залишився у запасі через проблеми зі шлунком.

Вже до 21-ї хвилини команда з Бергамо забила три голи – відзначилися Йосип Ілічич, Робін Госенс та Луїс Муріель.

Наприкінці першого тайму "Торіно" скоротив відставання у рахунку до мінімуму зусиллями Андреа Белотті та Бремера.

Від поразки туринців на 84-й хвилині врятував Федеріко Бонацоллі.

"Аталанта" зіграла із "Торіно" внічию 3:3, набрала 37 очок та займає сьоме місце. "Торіно" із 16 пунктами – 17-й.

Чемпіонат Італії

21-й тур

6 лютого

"Аталанта" – "Торіно" 3:3

Голи: Ілічич, 14, Госенс, 19, Муріель, 21 – Белотті, 42, Бремер, 45+1, Бонаццолі, 84