"Ворскла" зіграла в бойову нічию з "Інгульцем" в УПЛ

У 15-му турі чемпіонату України з футболу "Ворскла" звела унічию матч з "Інгульцем"

Хоча номінальним господарем поля був "Інгулець", гра, за домовленістю команд, відбувалася у Полтаві.

"Інгулець" на 22-й хвилині вивів вперед Младен Бартулович, який реалізував пенальті. Невдовзі після перерви, Руслан Степанюк відновив рівновагу.

Команда з Петрового знову вийшла вперед на 62-й хвилині, коли забив Ніколоз Січінава.

На 75-й хвилині рахунок став рівним – Владислав Кулач реалізував ще один одинадцятиметровий.

"Ворскла" зіграла з "Інгульцем" внічию 2:2, набрала 22 очка та піднялася на п'яте місце. "Інгулець" із 12 пунктами – десятий.